HAKKIMIZDA | İLBAYLAR OTO KURTARICI VE YED-İ EMİN OTOPARK


 
   

İLBAYLAR OTO KURTARICI-ÇEKİCİ VE YOL YARDIM OLARAK;

 

2006 yılında başlayan Yol Yardım Hizmetimizle Yozgat İli, Sorgun İlçesi, Merkez ve çevre İller, İlçeler, Beldeleri, Köyleri ve en ücra köşeleri dâhil geniş kapsamlı bir hizmet ağı ile süreklilik ve devamlılık esasıyla 7/24 kesintisiz olarak sürdürmekteyiz. Bir trafik kazası veya arızasında aracı kurtarma ve çekme hizmetini, yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile hasarı minimize etme gayreti ve çabasıyla, büyük bir titizlik ve itina ile müşteri menfaati ve memnuniyeti öncelikli olarak yapmakta, faaliyetimiz bu şekilde devam etmektedir.

 

Oto Kurtarıcı-çekici ve yol yardım hizmet alanımız Yozgat İli Merkez, Sorgun İlçesi, Aydıncık İlçesi; Çekerek İlçesi; Saraykent İlçesi; Sarıkaya İlçesi, Çayıralan İlçesi, Çandır İlçesi, Şefaatli İlçesi, Boğazlıyan İlçesi, Kadışehri İlçesi, Merkez, Kasabaları, Beldeleri, Köyleri; Çiğdemli Kasabası, Doğankent Kasabası, Ozan Kasabası yanında Komşu İl ve İlçeler olan Çorum Alaca İlçesi, Tokat Zile, Turhal İlçelerini de kapsamaktadır. Ayrıca Türkiye’nin her yerine ve her yerinden araç taşıma hizmeti sunmaktayız.

 

Kayar kasalı oto kurtarıcı ve çekici araçlarımıza ilave olarak sabit kasalı araçlarımızla filomuzu zaman zaman yenilemekte ve araç sayımızı artırmaktayız.

 

Tecrübeli, mütevazı, insani ve ahlaki değerlerin bilinciyle donanımlı şoförlerimiz ve diğer personel kadrolarımız sayesinde, huzur ve güvenle hizmet alınabilecek idari ve yönetimsel bir yapıyla hizmet sunmaktayız.

 

Otomobil ve binek türü araç ve taşıtların yanında; Vinçli oto kurtarma ve çekme hizmetlerimiz ile de kamyon, tır, minibüs otobüs vb. ağır ticari vasıtalarıyla yük ve yolcu taşımacılığı yapan şahıs, şirket, özel ve resmi kurumlar dâhil nakliyat firmalarına şehir içi ve şehirlerarası her cinsteki araç ve taşıtlar için taşıma ve çekme hizmeti de sunmaktayız.

 

Günün ve gecenin hangi saati olursa olsun aracıyla kaza, arıza yapmış ve aracı ile yolda zor durumda kalmış olan herkese; ırk, cinsiyet, ülke ve vatandaşlık seçimi olmadan evrensel bir hizmet anlayışı ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak ve zor anlarında onlara yardımcı olabilmek adına; prensiplerimiz, ideallerimiz ve hizmetimizle kendimizi devamlı yenilemekte ve ilerletmekteyiz.

 

 

İLBAYLAR OTO KURTARICI-ÇEKİCİ VE YED-İ EMİN OTOPARK OLARAK;

 

            Oto kurtarıcı-çekici ve yol yardım hizmetlerimize ilave olarak 2009 yılından itibaren Yozgat İli Sorgun İlçesi Ahmetefendi Mahallesi Ankara Bulvarı Neşeli (Aksan) Petrol Arkasından bulunan otoparkımızla yine 7/24 kesintisiz ve sürekli olarak Yed-i Emin Otopark hizmeti sağlamaktayız.

 

            Yed-i Emin otoparkımıza ile kolluk kuvvetleri ve zabıtalarınca trafikten men edilen araçlar, İcra Mahkemeleri, Daireleri, Avukat ve Hukuk Bürolarınca trafikten men edilen araçlar, trafik kazası vb. sebeplerle sahipleri ve kullanıcıları yanında bulunmayan araçlar ve sahipleri ve kullanıcıları tarafından güvenlik amacı ile bırakılan araçlar kabul edilmektedir.

 

7/24 açık bulunan, etrafı tel örgülerle çevrili olan ve kamera sistemi ile güvenliği takip edilen Yed-i Emin Otoparkımızda; teslim edilmiş ve zimmetlenmiş araçlar büyük bir önem ve titizlikle muhafaza edilmektedir.

           

 

            Trafik yönünden eksiklikleri giderilmiş olan araçların teslimi, belgelerin ibrazıyla anlık olarak yapılmakta ve teslim edilmektedir.